Kajakklubben Esrum Sø

Ses vi på Facebook?

Vi er nu klar til at byde dig velkommen til klubbens nye officielle Facebook gruppe – den hedder selvfølgelig:

KKES Kajakklubben Esrum Sø

 Målet med gruppen er at skabe et forum for klubbens medlemmer. Et forum hvor vi kan dele informationer, invitationer, billeder, oplevelser, arrangementer og meget mere, som må være relevant for klubbens medlemmer.

Vi håber at I vil tage godt imod initiativet og være med til at gøre det både spændende, inspirerende og sjovt.

Der ligger allerede nu en del billeder mv. så kig forbi……

Med ønsket om en fortsat fantastisk sommer
Bestyrelsen

Gruppen er en lukket Facebook gruppe kun for medlemmer, men søg blot om optagelse, så accepterer vi din anmodning hurtigst muligt. Gruppen er et supplement til vores hjemmeside https://www.kkes.dk/ hvor du fortsat vil kunne finde oversigt over aktiviteter og mange flere informationer om klubben.

Handel

Kontakt

Adresse

  • Kajakklubben Esrum Sø
  • Krostien 11
  • Nødebo
  • 3480 Fredensborg